Registrace Avon Lady zdarma

Jaké výhody získáváš registrací u nás?

Získej stabilní slevu 33 % a dokonce 50 % na novinky. Co pro to musíš udělat? Stačí se zaregistrovat? 

 • Registraci bez poplatků, zcela ZDARMA.
 • Máš nárok na slevy až 33%, na novinky 30% až 50%.
 • Nový zdroj inspirace v nabitém katalogu každé tři týdny!
 • 100% záruka vrácení peněz - jasná věc! Platí tři měsíce od nákupu zboží, i na vyzkoušené výrobky.
 • Když AVON rozdává slevy, budeš v první řadě.
 • Na některé produkty (novinky) můžeš získat až 50% slevu!

 • Už při vstupu získáš AVON katalogy, vzorky a další materiály.

 • Nový zdroj inspirace v nabitém katalogu každý měsíc!
 • Ukázkové vzorky kdykoli budeš potřebovat.

Jako Avon Lady / Avon Gentleman budeš mít prostor a svobodu po které tak toužíš! Vyděláš si díky provizím z prodejů a získáš neobyčejnou náplň všedních dní. Super přivýdělek při práci a způsob, jak mít svoji kosmetiku zdarma. O vše je postaráno a ty tak můžeš čerpat všechny výhody AVON lady. 

 • Objednáváme na fakturu, či dobírku.
 • Zboží ti přijde vždy do 2 pracovních dnů a snadno ho objednáš prostřednictvím webu www2.avoncosmetics.cz, nebo přes aplikaci Avon On.

Jak můžeš jako AVON lady ušetřit?

EDP Attraction

 • Cena po slevě 33% je 375 Kč
 • pro nové se slevou 24% 426 Kč

EDP Far Away REBEL

 • 201 Kč se slevou 33%
 • Pro nové Avon Lady 228 Kč se slevou 24%

Anew sérum - zkrášlující a omlazující pleťové sérum

 • Cena po slevě 33% 248 Kč
 • Pro nové sleva 281 Kč po slevě 24%

Proč se přihlásit - zaregistrovat ještě dnes?

Jen do konce tohoto měsíce nabízíme navíc mentoring zkušených kolegyň navíc zdarma. Přihlášením tak nic neriskuješ. Díky mentoringu se můžeš posouvat rychleji a z přivýdělku si snadno vytvořit klidně hlavní příjem, za který si pořídíš krásné dovolené a díky své nezávislosti procestuješ svět.

Časté otázky

Co získám s registrací za výhody? - Registrovaní zákazníci u nás získají spoustu výhod jako jsou například různé slevy na nákup, dárky k nákupům nebo různá profesionální školení. To vše získávají registrovaní zákazníci zdarma.


Musím objednávat pravidelně? - Nikoliv, pravidelné objednávky nejsou podmínkou. Pokud se rozhodnete z AVONu již dále neobjednávat, můžete kdykoliv skončit.


Jak mohu reklamovat objednané výrobky? - Nevyhovující výrobky kosmetického druhu můžete do 3 měsíců od jejich zakoupení vrátit a to bez udání důvodu. Jedinou podmínkou při vrácení zboží je, že u vráceného produktu nesmí být vypotřebovaná více jak jedna třetina balení. Nekosmetické produkty je možné vráti během záruční lhůty 2 let, v tomto případě je třeba k vrácenému zboží přiložit také kopii faktury. Fakturu vždy doporučuji si ponechat pro případnou reklamaci.


Testuje AVON své produkty na zvířatech? - Ne, firma AVON na zvířatech netestuje. Na zvířatech nejsou testovány produkty, ani jejich jednotlivé složky. AVON na zvířatech netestuje v žádné zemi, ve které působí. V Číně se například firma AVON stala první světovou společností, která zastavila testování na zvířatech napříč všemi svými značkami.


Na výrobku je uvedena trvanlivost, nebo datum spotřeby? - Na obalu výrobku je uvedeno datum výroby produktu. Datum spotřeby bývá označen pomocí symbolu otevřeného kelímku, který uvádí do jaké lhůty má být produkt po otevření vypotřebován, například 12M nebo 24M.


Kde najdu podrobný popis výrobků? - Podrobný popis produktů naleznete na webové stránce https://www.avon.cz/prodejna/lenkan-avon. Po zobrazení jednotlivých produktů se vám zobrazí podrobné informace o daných výrobcích. Pokud máte zákaznické číslo, můžete se pomocí tréninkové platformy dozvědět více informací a to nejen o produktech.


Jak mohu přispět na prevenci rakoviny prsu? - Společnost AVON již několik let pomáhá v boji proti rakovině prsu. Kromě každoročních charitativních běhů můžete v tomto boji pomoci také zakoupení některých charitativních symbolů, které naleznete na webových stránkách https://www.avon.cz/539/charita. V rámci prevence rakoviny prsu se každoročně koná Avon Pochod (běhy jsou součástí běžeckých závodů v rámci běhů Night Run, běh na 5 km. Nejsou tak známé jako Avon Pochod.)


Kde získám poukázku na vyšetření prsou? - V rámci projektu Ženy ženám společnost AVON přispívá částkou 200 Kč na sonografické či mamografické vyšetření. Příspěvek je určen ženám, které nemají nárok na bezplatný screening. Tyto příspěvky jsou k dispozici od srpna do prosince. Objednáte je pomocí emailové adresy aliance@breastcancer.cz.

Mám zájem si objednat, ale nejsem registrovaným zákazníkem Avonu. Jak mám postupovat? - Jednou z možností je objednání produktů přes eshop a jejich následné doručení na výdejním místě nebo pomocí dopravní služby. U objednávek nad 800 Kč je doprava na poštu nebo výdejní místo zdarma. U objednávek nad 3 100 Kč je doprava zdarma až k Vám domů. Více o dopravě najdete v tabulce doručovacích poplatků.


Jak se mohu stát AVON Lady či AVON Gentlemanem a co to obnáší? - Součástí AVON teamu se může stát osoba, která je starší 15 let. Registrace do této role je zcela zdarma.

Hlavním úkolem těchto rolí je prodej AVON produktů koncovým zákazníkům a komunikace s nimi. Od AVON Lady či AVON Gentlemana si můžete produkty objednat během platnosti každého katalogu, což je jeden kalendářní měsíc. Objednávka je možná prostřednictvím eshopu nebo pomocí SMS. Pokud hodnota vaší objednávky přesáhne 700 Kč nebude vám účtován manipulační poplatek, který jinak činí 50 Kč. Objednávka vám bude doručena pomocí kurýrní služby WEDO nebo pomocí České pošty. Zásilky mohou být doručeny přímo k vám domů nebo na odběrová místa.

Součástí balíčku je také faktura, která má čtrnáctidenní splatnost. Pokud je vaše AVON Lady nebo váš AVON Gentleman zapojen do projektu "Zdravé lesy, krásnější svět", tak faktura nebude faktura součástí balíčku, ale naleznete ji na webových stránkách v sekci Moje objednávky nebo v e-mailu. Tuto fakturu lze uhradit několika způsoby- online platbou, převodem z účtu, vložením částky na účet v Citibank a nebo pomocí složenky typu A. 

Každá AVON Lady nebo AVON Gentleman má díky společnosti AVON možnost zúčastnit se obchodních setkání, kde se může seznámit s novými výrobky, motivačními programy nebo dalšími firemními akcemi, na kterých se může vzdělávat a zlepšovat se.Ze života AVON lady a Sales leaderů

Chceš poznat, co to je nezávislost? Když ti nikdo nediktuje, že musíš být ráno v 8 v práci? Díky našemu mentoringu náš tým rychle roste. Není to hned, ale po nějakém čase a nasbíraných zkušeností si budeš vydělávat tolik, kolik sis ani nepředstavovala. A třeba za to procestovat svět. 


Registrace zdarma ještě dnes

Obchodní podmínky Často kladené otázky Prohlášení o ochraně informací